Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Серпень » 5 » «Буковина»: є перший гол, коли буде перша перемога?
12:13
«Буковина»: є перший гол, коли буде перша перемога?
«Буковина» (Чернівці) – «Геліос» (Харків) – 1:1 (0:0)
26 липня. КСОП «Буко­ви­на». 2200 глядачів.
«Буковина»: Когут, Но­во­т­рясов (Дитятьєв, 76), До­нець, Вечтомов (Циколія, 46), Керчу, Дорош, Сібіряков (Са­він, 54), Лупашко, Гри­щен­ко, Алан, Ма­ковійчук (Семен­юк, 76). За­пасні: Одольський, Ор­ло­в­ський, Єлов. Тренер – Вадим Зая­ць.
«Геліос»: Сидоренко, Бо­р­­зенко, Налигач, Чаус, Ха­мі­ль­тон (Красільніков, 88), Задоя (Качур, 69), Костюк, Гера­си­мець, Кандауров, Пар­хо­менко (Кравченко, 44), Дави­дов (Рас­ков, 56). Запасні: Ря­бой, Собко, Піцик. Тренер – Сергій Єсін.
Голи: 1:0, Керчу (54, з пенальті), 1:1, Чаус (86).
Попередження: Веч­томов (29), Керчу (49), Грище­н­ко (83) – Давидов (3), Хамільтон (30), Налигач (64), , Кандауров (85), Костюк (90+3).
Як не сумно констатувати, але матч 3-го туру першості першої ліги між «Буко­ви­ною» та «Геліосом» позиціонувався як гра двох аутсайдерів, адже обидві команди вк­рай невдало розпочали новий се­зон 2013/2014. І якщо у ви­падку харківської команди це нікого не здивувало, то місце «Буковини» у «трійці з кінця» турнірної таблиці стало неприємним сюрпризом не лише для нас, буковинців. Тому домашній матч з «сонячними» був прекрасною нагодою для «жовто-чорної» команди пе­рер­­вати свою безгольову та без­виграшну серії. З першим зав­данням підопічні Зайця впоралися, щоб впоратися з другим не вистачило чотирьох хвилин.
У першому таймі «Буко­ви­на» атакувала здебільшого пра­вим флангом, де активними були Грищенко та Мако­вій­чук, за підтримки Вечто­мова. Саме Маковійчук мав найкращу нагоду для взяття воріт гостей у першому таймі, однак у вигідній ситуації розпорядитися м’ячем та завдати прицільний удар старожил «Букови­ни» так і не зміг.
На початку другого тайму свою акторську майстерність продемонстрував Алан, який по-бразильськи красиво упав у карному майданчику гостей і отримав у нагороду від київського арбітра пенальті. Оди­на­дцятиметровий взявся пробивати капітан господарів Кер­чу, який вміло розвів «шкіряного» і Сидоренка по різних кутах воріт – 1:0 (на фото). Після цього «Буко­вина» відверто почала грати на утрима­ння рахунку, а це, як ми знаємо, частенько вилазить боком. За чотири хвилини до завершення основного часу гри «Ге­ліос» отримав право на кутовий з правого флангу. Пос­лідував банальний навіс на лінію воротарського майданчика, Донець не вгледів за своїм візаві Чаусом і півзахисник гостей головою вколотив «плямистого» в сітку наших во­ріт – 1:1.
Після матчу Вадим Заяць вкотре сказав, що якістю гри незадоволений, однак нічого не сказав, як він планує її покращувати у майбутньому. Єдина надія на те, що повернення в команду Антона Са­віна, котрий разом з Платоном був в числі кращих гравців «Буковини» цієї весни, та відновлення після травми Сан­трапинських, зможуть надихнути команду на нові подвиги.

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування