Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Березень » 18 » «Динамо-Мангер» знову виграє зимовий чемпіонат Чернівців
13:09
«Динамо-Мангер» знову виграє зимовий чемпіонат Чернівців
Минулої суботи відбулися матчі заключного третього етапу відкритого зимового чемпіонату Чернівців з міні-футболу сезону 2012/2013.         В один день були зіграні півфінали, матч за третє місце і фінал.
Півфінали
«Динамо-Мангер» – «Дрім-Тім» – 3:2
Голи: 0:1, Ігор Мігалатюк (19), 0:2, Микола Курик (23), 1:2, Андрій Гордей (25), 2:2, Вадим Пислар (30), 3:2, Андрій Гордей (35).
У першому півфіналі зійшлися переможець першої групи другого етапу «Динамо-Мангер» та «Дрім-Тім», котрі посіли друге місце в групі ІІ. «Дрім-Тім», котрий, нагадаємо, був чемпіоном торік, успішно провів перший тайм і початок другого, повівши рахунок з перевагою у два м’ячі. Однак динамівці знайшли в собі сили переломити хід поєдинку і зусиллями Гордея та Пислара вирвали вольову перемогу з рахунком 3:2.
«Форвард» – «УБОЗ-Даяна» – 2:1
Голи: 1:0, Роман Нестеренко (3), 1:1, Олександр Дележа (19), 2:1, Сергій Янчик (33).
У другому півфіналі знову переміг переможець своєї групи (цього разу групи ІІ). Хоча убозівців, котрі є завсідниками фі­нальної частини зимових чемпіонатів (четверте місце в 2011 і третє в 2012 рр.), багато хто вважали фаворитом, однак «Форвард» переміг з мінімальним рахунком 2:1, завдяки переможному голу професійного футзаліста, гравця «Меркурія» Сергія Янчика.
Матч за 3-е місце
«Дрім-Тім» – «УБОЗ-Даяна» – 1:1
Голи: 0:1, Олександр Діденко (29), 1:1, Ігор Мігалатюк (39).
По пен. – 12:11.
Судді: Андрій Телегей, Іван Тівілік.
У втішному фіналі зійшлися торішній чемпіон «Дрім-Тім» та минулорічний бронзовий призер «УБОЗ». Гра видалася гідною фіналу, однак у ній розігрувалися лише «бронзові» нагороди. Убозівці після голу Діденка були за крок до перемоги, однак «Дрім-Тім» зусиллями Мігалатюка зрівняв рахунок менше ніж за дві хвилини до завершення матчу. Мабуть, таке героїчне спасіння додало сил «команді мрії» і вони змогли перемогти суперників у затяжній серії пенальті та вибороти «бронзу» чемпіонату Чернівців-2013.
Фінал
«Динамо-Мангер» – «Форвард» – 3:1
Голи: 1:0, Олег Веприх (22), 2:0, Валерій Блажко (27), 3:0, Андрій Гордей (29), 3:1, Сергій Янчик (30).
Судді: Василь Фурман, Іван Фурман
У головному ж фіналі зійшлися чемпіон 2011 року «Динамо-Мангер» та команда «Форвард», котрій попередніми роками лише трохи не вистачало, щоб подолати другий етап змагань. Перший тайм пройшов у запеклій боротьбі, однак жодній з команд не вдалося змінити нулі на табло. У другому ж таймі динамівці забили швидкий гол, чим значно полегшили собі життя. Суперник великими силами йшов уперед, а «Динамо» ловило їх на контратаках. Два такі випади завершились голами Блажка і Гордея, довівши перевагу динамівців до 3:0. Все, на що спромоглися гравці «Фор­варда», це гол престижу у виконанні їхнього найкращого гравця Янчика. У підсумку 3:1, і «Динамо-Мангер» через два роки знову стає зимовим чемпіоном Чернівців!
Переглядів: 375 | Додав: Sunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування