Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Квітень » 21 » «КРИМТЕПЛИЦЯ» (МОЛОДІЖНЕ) – «БУКОВИНА» (ЧЕРНІВЦІ) – 0:0
17:09
«КРИМТЕПЛИЦЯ» (МОЛОДІЖНЕ) – «БУКОВИНА» (ЧЕРНІВЦІ) – 0:0
Нічия на виїзді із червоною карткою "у роздягальню"…
20 квітня. Молодіжне. «КТ – Арена». 1000 глядачів.
Арбітр – Пєсоцький (Суми), асистенти арбітра – Марчик (Київ), Кисельов (Суми), четвертий арбітр – Шудрик (Сімферополь), інспектор ФФУ – Покидько (Полтава).
«Кримтеплиця»: Поштаренко, Андрєєв, Дитятьєв, Адамюк, Романенко, Михайлюк, Симончук, Самойленко, Мемешев (Котенко, 59), Палагнюк, Османов (Деребчинський, 67). Головний тренер – Михайло Сачко.
«Буковина»: Когут, Новотрясов, Донець, Вечтомов, Керчу, Лупашко, Дорош, Савін, Сібіряков (Алан, 54; Орловський, 82), Єлов (Боровець, 28), Платон (Аблітаров, 68). Головний тренер – Вадим Заяць.
Попередження: Єлов (15), Симончук (20), Боровець (29), Донець (66), Михайлюк (89), Новотрясов (90+2).
Вилучення: Боровець (78, друга жовта картка).
У 26 турі першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з колективом «Кримтеплиця» (Молодіжне). Після перемоги над МФК «Миколаїв» тренерський штаб нашої команди зробив деякі зміни у складі «Буковини». Зокрема, на поле вийшли Руслан Платон, Артур Новотрясов (пропускали матч з миколаївською командою через перебір жовтих карток), Роман Дорош та Артем Єлов. А ось Різван Аблітаров, Максим Боровець, Борис Орловський та Алан, які грали в основі у попередній зустрічі буковинського колективу, залишилися в запасі.
Господарі поля організували небезпечку атаку вже на 4 хвилині зустрічі. Досвідчений гравець «Кримтеплиці» Володимир Симончук пробив з лінії штрафної. На удар Володимира зумів зреагувати Богдан Когут. Після цього намагався відправити шкіряну кулю у наші ворота Редван Османов. На щастя, відзначитися гравцеві «Кримтеплиці» не вдалося. А на 8 хвилині матчу кутовий виконав Олег Керчу, а капітан «Буковини» Руслан Платон завдав удару головою. «Пострілу» Руслана забракло влучності. Згодом на ударну позицію виходили футболісти «Кримтеплиці» той же Редван Османов (14 хвилина) та Володимир Адамюк (17 хвилина). У цих ігрових епізодах мяч оминув «рамку» «Буковини».
На 44 хвилині гри підопічні Вадима Зайця мали блискучий шанс вразити ворота кримської команди. Владислав Лупашко зробив з правого флангу подачу на Сергія Сібірякова, який з кількох метрів завдав удару головою. На жаль, влучити у «рамку» суперника Сергій не зміг.
У другому таймі воротам «Кримтеплиці» загрожував Роман Дорош. На удар Романа зреагував голкіпер кримської команди Павло Поштаренко. На 64 хвилині зустрічі вдало діяв воротар «Буковини» Богдан Когут, який відбив удар головою Івана Котенка. Через шість хвилин Володимир Романенко зробив подачу на Сергія Андрєєва, який завдав удару головою. Шкіряна куля влучила у стійку воріт «Буковини».
Сталося так, що наша команда завершувала матч у меншості. На 79 хвилині гри вдруге перед собою жовту картку побачив Максим Боровець, який вийшов на заміну у першому таймі. Незважаючи на гру у меншості, підопічні Вадима Зайця могли вирвати перемогу. Під завісу зустрічі «Буковина» виконувала кутовий, а екс – гравець «Кримтеплиці» Артур Новотрясов, який виграв боротьбу у суперників, не зміг влучити у ворота. Підсумок зустрічі – 0:0.
Наступного туру наші земляки зіграють у рідних стінах з лідером першої ліги, півфіналістом Кубка України – ФК «Севастополь». Матч відбудеться 26 квітня. Початок о 16 годині.
ФСК "Буковина"
Переглядів: 312 | Додав: Informer | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування