Головна » 2013 » Квітень » 4 » «МЕРКУРІЙ» ПРОПУСТИВ «АПЕРКОТ» І ОПИНИВСЯ В НОКАУТІ
«Аперкот» (Ковель) – «Меркурій» (Чернівці) – 9:3 (5:0)
31 березня. Комплексна ДЮСШ міста Ко­ве­ль. 300 глядачів.
«Аперкот»: Дувакін, Ярмолюк; Кашуба, Данилюк, Ю. Романчук, Тушич, Чапко, Портянко, Ільїн, Кузьміч, Мороз.
«Меркурій»: Удовиченко, Париський; Рибак, Ткачук, Химяк, Гончар, Маковійчук, Таріца, Бакалярик, Давидний, Школьний.
Голи: 1:0, Кашуба (2), 2:0, Ю.Романчук (4), 3:0, Данилюк (6), 4:0, Данилюк (6), 5:0, Данилюк (10), 6:0, Кашуба (21), 7:0, Тушич (24), 8:0, Данилюк (27), 8:1, Рибак (36), 8:2, Рибак (38), 9:2, Таріца (40, автогол), 9:3, Ткачук (40).
Попередження: Чапко (39) – Таріца (40).
Жахливою поразкою з розгромним рахунком завершилась подорож чернівецького «Меркурія» до Ковеля. Ми вже не раз писали, що місцеві команди (раніше це були «Шанс» і «Буран-Негабарит», а з цього сезону - «Аперкот») дуже вдало грають на своєму полі. Причина - досить прозаїчна: майданчик у місцевій комплексній ДЮСШ значно менший, ніж стандартний майданчик для гри в футзал (40х20 м), тому командам, котрі звикли тренуватися і грати на «великому» полі, прилаштуватися до нього дуже не просто. Цим і користуються господарі, котрі, навпаки, до свого нестандартного майданчика дуже звикли.
Докладно описувати перипетії цього матчу, мабуть, зайве. По суті, гра була зроблена в перші десять хвилин, за які господарі відзначились аж п'ять разів, а їхній кращий бомбардир Іван Данилюк за цей же час встиг зробити хет-трик. У другому таймі Іван, котрий є також кращим снайпером всієї першої ліги, оформив покер, ще по голу додали Кашуба та Тушич, і лише після цього господарі дещо розслабились і дали чернівчанам провести голи престижу. В останні чотири хвилини забивали винятково наші хлопці: і якщо Сергій Рибак (двічі) та Віталій Ткачук вразили ворота ковельчан, то Тарас Таріца розписався у власних. У підсумку - розгромна поразка 3:9, а ковельчани підібралися до «Меркурія» впритул і тепер відстають лише на одне очко.
В наступному турі «Меркурій» прийматиме МФК «Одеса». Гра відбудеться у ФОК «Олімпія» в суботу, 6 квітня, о 13.00.

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування