Користувачів: 0
Головна » 2013 » Липень » 26 » На чернівецькому етапі чех переміг словенця
10:00
На чернівецькому етапі чех переміг словенця
Минулого уїк-енду на чернівецькій трасі Міжнародного спортивного центру «Супер­крос» пройшов шостий етап Чемпіонату світу з мотокросу  в класі МХ3.
У перший день, суботу, 20 липня, відбулися кваліфікаційні заїзди. Для участі в змаганнях зареєструвались 26 гонщиків з 9 країн світу. Виграв кваліфікацію чинний чемпіон світу Мат­тіас Вал­кнер з Австрії на «КТМ», другим був італієць П’єрфіліппо Бер­туццо («Ямаха»), а третім – лідер поточного сезону Клемент Герчар зі Словенії («Хонда»). Та­кож відзначимо, що в десятці кращих було двоє українців (Роман Морозов і Андрій Бу­ренко, котрі посіли 8-е та 10-е місця відповідно), а також одразу троє чехів, котрі проявилися пізніше.
Наступного дня відбулися основні старти. В першому заїзді тріумфував чех Фран­тішек Смола («КТМ»), котрий май­же на 6 секунд випередив свого співвітчизника Мартіна Мічека на мотоциклі тієї ж марки. Третім був  Герчар, який програв переможцю 16 секунд. Українець Роман Морозов («Ямаха»), як і в кваліфікації, був восьмим.
У другому заїзді знову тріумфував чех – цього разу це був Мічек. Як і в першому заїзді, вслід за ним розмістився Клемент Гер­чар, а третє місце зайняв ще один мотокросмен з Чехії Петр Міхалєц («Хонда»).
За сумою двох заїздів чернівецький етап виграв Мартін Мічек, котрий набрав 47 очок. Другим став Клемент Герчар (42 очки), а третє місце посів Франтішек Смола з 37-ма балами.
В загальному заліку Чем­піо­нату світу словенець Герчар збе­ріг своє лідерство. В його активі 241 очко. На друге місце вийшов чех Мартін Мі­чек (229 очок), якому пе­ремога на чернівецькому етапі дозволила обійти австрійця Маттіаса Валкнера (223 очки), котрий наш етап провалив, по­сівши лише сьоме місце.
Одночасно з етапом Чемпіонату світу серед дорослих на чернівецькій трасі проходив юнаць­­кий Чемпіонат Європи в класах ЕМХ-65 та ЕМХ-85. І, що приємно, перемогу в класі ЕМХ65 святкував 12-річний українець Микола Москалюк.
Олександр Мудрий
Фото Миколи Гавки
Переглядів: 414 | Додав: Sunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування