Користувачів: 0
Головна » 2013 » Червень » 24 » Наталка Лупу – друга на етапі «Діамантової ліги»!
10:57
Наталка Лупу – друга на етапі «Діамантової ліги»!
Минулого четверга в норвезькій столиці пройшов шостий етап Diamond League IAAF – найпрестижнішого комерційного змагання під егідою Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій.
Серед легкоатлетичної еліти світу змагалася в Осло і буковинка Наталка Лупу (тренери – Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина»). Незважаючи на високий темп першої 400-метрівки (56,19), наша землячка йшла в лідируючій групі, а приблизно за 250 метрів до фінішу розпочала свій фірмовий фінішний спурт, вийшовши на перше місце. Утримувала лідерство Лупу майже всю фінішну пряму, однак уже майже в «клітці» (себто за 10 метрів до фінішу) росіянка Єкатерина Пойстогова, котра свій фінішний ривок розпочала пізніше і зберегла трішечки більше сил, обійшла Наталку і вирвала перемогу з результатом 1.59,39. Буковинка ж показала час 1.59,59, котрий є її найкращим часом в сезоні й входить в десятку кращих в світі в 2013 році. Третьою фінішувала Жанет Джепкосгей (Кенія) – 2.00,06.
Окрім Наталі, до призерів на змаганнях в Осло потрапили ще дві українки: сусідка Лупу по номеру Ольга Саладуха була другою у потрійному стрибку (14 м 56 см), а Марія Рємєнь на 100-метрівці показала третій результат (11,07).
У подальших планах Наталки Лупу тренувальний збір на середньогір’ї в Кисловодську та виступ на чемпіонаті України наприкінці липня. А головною ціллю тренувального процесу є підготовка до виступу на XIV чемпіонаті світу в Москві, котрий пройде з 10 по 18 серпня.

Переглядів: 563 | Додав: Sunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування