Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Травень » 12 » У ЧЕРНІВЦЯХ НАЙКРАЩІ СВІТОВІ ВИРОБНИКИ МОТОТЕХНІКИ ВИБОРЮВАТИМУТЬ КУБОК КОНСТРУКТОРІВ
11:05
Цікаво
18-19 травня в рамках ІІ етапу Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками, що пройде на базі Міжнародного спортивно-технічного центру "Суперкрос", відбуватимуться змагання між брендами – виробниками мототехніки за Кубок конструкторів. Виборюватимуть Кубок конструкторів 9 основних світових виробники: KAWASAKI, WSP, VMC, WHT, KTM, EML, BASTECH, AYR та MEFO.
Так, у минулому році переможцем Кубка конструкторів серед виробників двигунів став бренд WSP з 544 балами, на другому місці опинився VMC з 444 балами, а третій результат показав WMH з 340 з балами. У п’ятірці найкращих опинилися також й KTM та HUSABERG.
Нагадаємо, що на Чернівецькому етапі Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з коляками братимуть участь 50 екіпажів із 15-ти країн світу. Експерти вважають, що основна боротьба за перемогу йтиме між двома мотокросменами світового рівня – бельгійцем Яном ГЕНДРІКОМ та 10-ти разовим чемпіоном світу нідерландцем Деніелем ВІЛЕМСЕНОМ, які змагатимуться на мотоциклах з моторами виробництва WSP.
FIM надало перевагу Чернівцям через те, що траса спортивного центру „Суперкрос” єдина в Україні, яка володіє ліцензією FIM на проведення Чемпіонатів Світу, має довжину 1750 м., 11 трамплінів, 18 поворотів та стартову пряму довжиною 110 метрів.
Про це повідомили у пресс-офісі змагань.
Переглядів: 258 | Додав: Informer | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування