Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Березень » 7 » «Меркурій» одержує вольову перемогу і зберігає лідерство
15:07
«Меркурій» одержує вольову перемогу і зберігає лідерство
«Меркурій» (Чернівці) – «Спорт­лідер-2» (Хмельницький) – 5:2 (1:2)
2 березня. ФОК «Олімпія». 300 глядачів.
«Меркурій»: Удовиченко, Париський; Янчик, Рибак, Ткачук, Химяк, Гончар, Давидний, Таріца, Бакалярик, Маковійчук, Школьний. Тренер – Віктор Мглинець.
«Спортлідер-2»: Тимощук, Алек­сейчук; Філь, Ситнік, Малишевський, Шеремета, Рибчинський, Атаманюк, Мартинюк, Монастирський. Тренер – Вадим Рефель.
Голи: 0:1, Атаманюк (12), 0:2, Мартинюк (18), 1:2, Янчик (19, пен.), 2:2, Янчик (24), 3:2, Химяк (29), 4:2, Рибак (32), 5:2, Рибак (40).
Попередження: Мартинюк (20), Філь (24), Рибчинський (31).
У передостанньому турі другого кола першості України з футзалу серед команд першої ліги чернівецький «Меркурій» приймав аутсайдера групи «А» (Захід) команду «Спорт­лідер-2».
Здавалося б, що наші хлопці не матимуть жодних проблем у грі з хмельницькими дублерами, однак хо­лод­ним душем для «Мер­курія» і його вболівальників стали два голи гостей у першому таймі. На щастя, майже одразу після того, як рахунок став 0:2, гості порушили правила у своєму карному майданчику і Сергій Янчик, реалізувавши пенальті, скоротив відставання чернівчан у рахунку.
У другому таймі господарі, отримавши наганяй від свого наставника у роздягальні, стали більш схожими на самих себе і дотиснули непоступливих гостей. Ще один гол Янчика, черговий гол нашого кращого снайпера Химяка і дубль капітана Сергія Рибака не залишили дублерам екстра-лігового «Спортлідера» жодних шансів – 5:2.
Наступні два тури чернівчани пропускатимуть, а третє коло розпочнуть 23 березня домашнім матчем проти свого головного  конкурента «Львівхолода».
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування