Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Березень » 4 » На Кіцманщині футбольним турніром вшанували пам'ять воїнів-афганців
09:54
На Кіцманщині футбольним турніром вшанували пам'ять воїнів-афганців
Вже стало доброю традицією проводити районний турнір з міні-футболу з нагоди виведення радянських військ із території Афганістану.
Цьогоріч змагання, в яких взяли участь 12 команд, розділених на 2 групи, проводили на відкритому майданчику. В фінальній частині, де виступали футбольні команди сіл Киселева, Лашківки, Стрілецького Кута та Шишківців, гравці змагалися за олімпійською системою. У зустрічі за третє місце стрілецькокутські футболісти перемогли лашківських гравців. У зустрічі за перше місце футбольна команда с.Шишківці перемогла Киселів і здобула звання переможця кубка.
Учасників фінальної частини нагороджено кубками, грамотами і медалями відділу освіти, молоді та спорту РДА. Вони вибороли право поїхати на міжобласний турнір у м. Заліщики Тер­но­піль­сь­кої області, в якому брали участь по 2 кращі команди з Кіц­ман­ського, Заліщицького та Чорт­ків­ського районів. Футбольні команди с.Киселів та с.Шишківці посіли друге та четверте місця відповідно. Домовлено, що міжобласний турнір 2014 року з нагоди виведення радянських військ із території Афганістану пройде на штучному майданчику Кіц­ман­щини.
Переглядів: 395 | Додав: Sunny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування