Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Червень » 3 » «Буковина» перемогла «Геліос» і вийшла на третє місце!
11:26
«Буковина» перемогла «Геліос» і вийшла на третє місце!
«Геліос» (Харків) – «Буковина» (Чернівці) – 0:2 (0:1)
26 травня. Харків. Стадіон «Сонячний». 300 глядачів.
«Геліос»: Рябой, Налигач, Яцен­ко, Кандауров, Воробей (Рас­ков, 64), Комарницький, Костюк, Загінайлов (Сидоренко, 59), Ге­ра­симець (Лозовий, 65), Борзенко, Кравченко (Долгий, 70). Запасні: Гальчук, Чеботаєв, Хамільтон. В.о. головного тренера – Сергій Єсін.
«Буковина»: Когут, Донець, Аблітаров, Дорош (Колесник, 89), Керчу, Вечтомов, Платон (Семе­нюк, 81), Лупашко, Боровець, Алан (Сантрапинських, 62), Савін (Маковійчук, 89). Запасні: Тукач, Ятленко, Сібіряков. Тренер – Вадим Заяць.
Голи: 0:1, Платон (16), 0:2, Керчу (60, з пенальті).
Попередження: Борзенко (90+3) – Вечтомов (21), Дорош (63), Маковійчук (90+3).
Вилучення: Рябой (58, фол останньої надії).
Після домашніх перемог чернівецька «Буковина» грала на виїзді з командою «Геліос» (Хар­ків). Як повідомляє прес-служба «Буко­вини», у матчі з «Геліосом» не зміг допомогти «Буковині» захисник Артур Новотрясов, який пропустив гру через перебір жовтих карток.
Чернівчани відкрили рахунок на 16-й хв. – Антон Савін зробив навіс з лівого флангу, а м’яч після серії рикошетів потрапив до Руслана Платона, який забив вже свій 15-й гол у поточній першості України. На 23-й хв. матчу гравці харківської команди мали чудовий шанс зрівняти результат. Сергій Борзенко зробив простріл вздовж воріт «Буковини», а екс-гравець національної збірної України Андрій Воробей, на щастя, до м’яча не дотягнувся. Через дві хвилини навіс Олега Керчу замкнув головою Олександр Вечтомов – м’яч забрав голкіпер «Геліоса» Андрій Рябой. А згодом мав можливість збільшити перевагу «Буковини» у рахунку Антон Савін. Наш футболіст, який отримав передачу Романа Дороша, завдав удару по «рамці» суперника. «Шкіряний» влучив у стійку воріт харківського колективу. За п'ять хвилин до завершення першого тайму вдало зіграв голкіпер «Буковини» Богдан Когут. Наш воротар зумів зреагувати на «постріл» Сергія Герасимця з метрів двадцяти та перевести шкіряну кулю на кутовий. Наприкінці першого тайму удари по «рамці» суперника завдали Руслан Платон та Антон Савін. Після «пострілу» Руслана м’яч пройшов над поперечиною воріт «Геліоса», а ось Антон Савін, на жаль, також не спромігся влучити у «рамку».
У дебюті другого тайму вище воріт «Буковини» пробив Андрій Кандауров. А на 49-й хв. матчу на «побачення» з Богданом Когутом виходив Андрій Воробей. Богдан зумів відбити удар відомого футболіста, а другим «пострілом» Андрій не влучив у «рамку». На 56-й хв. гри на «побачення» з Андрієм Рябим вийшов Руслан Платон. Голкіпер «Геліоса» порушив правила проти нашого нападника та був вилучений з поля за фол останньої надії. Пенальті вдало виконав Олег Керчу – 2:0. Після цього на ударну позицію виходили гравці харківської команди Антон Кравченко та Віталій Комарницький – м’яч оминув ворота «Буковини». А під завісу зустрічі могли відзначитися два Євгена – Сантрапинських і Колесник, які вийшли на заміну. Удар Сантрапинських парирував голкіпер «Геліоса» Денис Си­до­ренко, а після «пострілу» Ко­лес­ника м’яч влучив у стійку. «Буковина» здобула перемогу з рахунком 2:0 та вийшла на третю сходинку турнірної таблиці першої ліги.
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування