Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Травень » 8 » «БУКОВИНА» (ЧЕРНІВЦІ) – «ОЛІМПІК» (ДОНЕЦЬК) – 0:1
08:53
«БУКОВИНА» (ЧЕРНІВЦІ) – «ОЛІМПІК» (ДОНЕЦЬК) – 0:1
Прикра поразка вдома
7 травня. Чернівці. «Буковина». 4000 глядачів.
Арбітр – Грисьо (Львів), асистенти арбітра – Павлінов, Сухін (обидва – Одеса), четвертий арбітр – Маланчук (Чернівецька область), інспектор ФФУ – Іщенко (Київська область).
"Буковина": Когут, Новотрясов, Лупашко, Донець, Дорош (Аблітаров, 79), Вечтомов, Керчу, Савін, Сібіряков (Боровець, 13; Сантрапинських, 46), Алан (Маковійчук, 64), Платон. Головний тренер – Вадим Заяць.
"Олімпік": Махарадзе, Олійник, Драченко, Гришко, Дудник, Семенина (Шабан, 86), Огіря, Скороходов, Іса Шеріф (Черемісін, 76), Алексанов, Ситнік (Волков, 90). В.о. головного тренера – Роман Санжар.
Гол: Ситнік (26).
Попередження: Вечтомов (40), Лупашко (72), Іса Шеріф (76), Ситнік (86), Маковійчук (89), Черемісін (90+5).
Після вдалих матчів із лідерами першої ліги чернівецька «Буковина» приймала у рідних стінах колектив «Олімпік» (Донецьк). У поєдинкові першого кола гравці донецької команди перемогли з рахунком 2:0. Звісно, що підопічні Вадима Зайця прагнули взяти реванш за поразку в Донецьку.
Матч розпочався з атак підопічних Вадима Зайця. Вже на 3 хвилині гри небезпечно пробивав зі штрафного Антон Савін. Голкіпер гостей Заурі Махарадзе спромігся перевести шкіряну кулю на кутовий. Згодом наша команда виконала три кутових поспіль. На жаль, буковинцям не вдалося засмутити гостей. Щодо «Олімпіка», то його футболісти мали шанс відзначитися після подачі кутового. На «постріл» гравця донецького колективу зреагував Богдан Когут.
У середині першого тайму на ударну позицію виходили бразилець Алан і капітан «Буковини» Руслан Платон. Відзначитися Аланові завадив захисник «Олімпіка» Максим Драченко, а на удар Руслана зреагував Заурі Махарадзе.
На 26 хвилині зустрічі арбітр матчу побачив гру рукою з боку футболіста «Буковини» та призначив штрафний у ворота чернівецької команди. Гравець «Олімпіка» Олександр Ситнік штрафний виконав вдало – 0:1. Ще у першому таймі наші земляки могли зрівняти результат. Після передачі Антона Савіна небезпечно пробивав головою Руслан Платон. І цього разу свою команду від голу врятував, напевно, кращий гравець матчу – голкіпер «Олімпіка» Заурі Махарадзе. А ось «пострілу» Олега Керчу забракло влучності.
У дебюті другого тайму (49 хвилина) міг забити третій гол у офіційних матчах за «Буковину» захисник Артур Новотрясов. На жаль, ударові Артура головою трохи бракувало влучності. Не досягнув мети і «постріл» Романа Дороша. Підсумок гри – 0:1. «Буковина» зазнала першої поразки у цьогорічних офіційних матчах. Віримо у те, що вже у наступному турі підопічні Вадима Зайця повернуться на переможний шлях.
Після матчу «Буковина» - «Олімпік» головний тренер чернівецької команди Вадим Заяць сказав, що у поєдинкові проти донецького колективу його підопічні створили безліч моментів. На жаль, реалізувати їх нашим землякам не вдалося.
Вадим Заяць, головний тренер ФСК «Буковина»: «Це футбол. Трапляється таке, що один удар у ствір воріт і гол. А у матчі з «Олімпіком» у нас було безліч моментів. На жаль, ми їх не використали. Я, напевно, десь програв так, як тренер. Щось я неправильно зробив. Хлопці – молодці, билися. Вони прагнули перемогти».
ФСК "Буковина"
Переглядів: 314 | Додав: Informer | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПОШУК
Тег
Чернівці 11-томний словник Інститут мовознавства Академія наук Василь Клічак Просвіта Тлумачний словник української мови НОВИНИ СВІТУ НОВИНИ УКРАЇНИ НОВИНИ ЧЕРНІВЦІ НОВИНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Прокуратура КРИМІНАЛ НОВИНИ БУКОВИНИ 9 травня інваліди війни військовий госпіталь ветерани День Перемоги Михайло Папієв вибори міський голова Мельник мер Новодністровськ Панчишин результати голосування